| Elyxx a întrebat:

De la un timp am parul.lipsit de volum, fara stralucire si se ingrasa f repede.am nevoie de ceva metode naturiste pentru a fi ceva mai...stralucitor si sa para mai bogat.

Fundita!

1 răspuns:
| Brainzure a răspuns:

Iti spun o metoda prin care prietena mea a scapat de parul lipsit de volum de stralucire si ingrasat. Fa baie spalate bine pe cap ia 2-3 lamai(depinde cat ai parul de mare)stoarcele in cap prin tot parul dupa prindeti parul si puneti o plasa de par(sa fie din plastic) si stai asa cam 15-20 minute... Apoi te duci si il clatesti, ai grija sa te stergi pe cap cu prosopul (sa nu te usuci cu feonul)