| Rritu a întrebat:

de luni vreau sa merg la sala, mi-am fixat un program. toate bune si frumoasehappy
Dar...
Abonamentul pe 1 luna costa 80 lei.si as vrea sa va intreb, la acesti bani, credeti ca aceasta sala are si antrenor? adica o persoana care sa se ocupe de clienti, sa ii ajute sa foloseasca aparatele corespunzator thinking

3 răspunsuri:
| Rritu explică:

O sedinta = 10 lei.
As vrea sa merg in fiecare zi. asta vine 60 lei pe saptamana (duminica e inchis)
Am un prieten care a fost acolo la sala si mi-a recomandat-o

| NewAccount a răspuns:

Inainte de a face un abonament informeazate cu privire la acest lucru. Daca nu esti multumit poti apela la alta sala sau sunt unele sali unde poti da o suma mai mica la fiecare intrare(asta in cazul in care nu ti-ai propus sa mergi in fiecare zi).

| dali a răspuns:

Buna
in mod normal daca platesti o suma ar trebui sa fie cineva care sa se ocupe de tine...incearca sa te informezi mai mult despre acea sala happy