| mikaguapa a întrebat:

De mica mi-am dorit sa invat sa cant la vioara. Zilele trecute am ascultat o melodia dubstep cu vioara. Superb. M-am gandit mai bine si cred ca imi cumpar si eu o vioara. Dar nu prea stiu ce tip, ca sunt mai multe. Daca stiti niste site`uri cu vioara potrivita pentru dubstep ar fi perfect. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| mcris8 a răspuns:

Orice vioara, pentru inceput e perfecta + ore de studiu cu sau fara profesor, care profesor ti-ar susra suferinta daca e bun didact