| Marius0189 a întrebat:

Vreau sa-m i cumpar o vioara. Am de ales intre Reghin Student si Antoni Debut. Specific ca sunt incepator, acum invat sa cant la vioara. Care din ele e mai buna? Multumesc anticipat! Stima!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| RaluuMrrrr a răspuns:

Reghin Student as spune euhappy

| Marius0189 explică (pentru RaluuMrrrr):

Am vazut ca Antoni Debut are si acordor pentru acordaj fin pentru toate 4 corzile, in schimb Reghin Student nu are edcat pentru primele 2 corzithinking Canti la vioara?

| RaluuMrrrr a răspuns (pentru Marius0189):

Nu dar o prietena de-a mea canta de 7 ani la vioara:X si stiu si eu :X Nu comentez nimic dar mi se pare sa incepi cu Reghin Stundent happy