| baby123 a întrebat:

De multe ori cand dau sa se inchida calculatorul imi zice ca alti utilizatori au accesat acest calculator sau ceva de genu si zica ca daca inchid windowsu acestia pot pierde tot sau cam asa ceva. Inseamna ca au intrat altii in calculatorul meu? Si la mess cum se poate afla parola ca cineva mi-a intra pe el si a vorbit cu cineva. Parola nu mi-a schimbat-o. fundita + vot :*

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Nu a intrat nimeni pe calculator-ul tau.Probabil nu ai inchis bine niste fisiere.

1 răspuns:
| catalinas_6487 a răspuns:

Daca si alti oameni acceseaza calculatorul tau insemna ca sunt mai multi useri pe acelasi PC! Ca urmare atunci cand rulezi un program trebuie dai run as administrator si apoi toate vor rula la fel! In concluzie daca faci ce ti-am spus calculatorul va considera ca tu esti utilizatorul general si nu va mai da atentionari, cand spune ca vei pierde tot se refera la salvari jocuri history care nu se sterg dar daca calculatorul nu are certitudinea ca tu esti cel care le-a folosit le va sterge! Funda?big grin