| Catarina a întrebat:

De o saptamana imi apar tot mai multe puncte negre care se transforma in cosuri urate. Cand incerc sa le spart, raman rosii si fac din nou puroi. Acum am fata plina de asa ceva si nu stiu ce sa mai folosesc ca sa imi treaca.

Orice recomandare e bine-venita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Nu trebuie sa le storci pentru ca ai vazut si tu ce se intampla, si mai raman si semne. Incearca niste masti pentru puncte negre(cele de la Nivea sunt foarte bune), sau masti facute in casa(una incercata de mine este 2 linguri miere+2lingurite scortisoara iar apoi masezi fata si s-ar putea sa usture putin). Incearca sa-ti ingrijesti mai mult fata, foloseste produse de curatare iar daca vrei sa le ascunzi(cosurile) cumpara un baton corector special care nu doar le ascunde ci le si trateaza.

1 răspuns:
| gabriel87000 a răspuns:

Da punctele alea nerge daca le spargi poate sa creasca par in locul lor. incearca alte alternative masti etc