| Ririru a întrebat:

Am fost la cosmetica pana acum de 2 ori deja, nu-mi ies cosuri mari si urate, in schimb am barbia plina ( si putin pe obraz si frunte) de "puncte" care cand le storc iese ceva alb, nu stiu sigura daca sunt puncte negre sau cosuri. Am incercat cu multe creme, pentru cosuri mari si urate am ceva, dar pentru astea nimic. Mi-am facut masti cu argila, mi-am dat cu zeama de lamaie, am cumparat diverse lotiuni si nimic. Imi recomanda cineva ceva, care a dat rezultate?

8 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Nu le mai sparge ca raman urme sau gauri in piele (semne)incearca creama de la gerovital

| Loola19999 a răspuns:

Mixtura Mentolata.Si nu te mai stresa asa de tare, va trece imediat cu pubertatea iar avand in vedere ca esti fata, trece la 16 ani, deci indura.Iar daca ti-e frica ca nu se uita baietii la tine, cine te place, te place exact cum esti si oricum, de la 16 ani acolo, ai o viata intreaga ca sa fii o femeie frumoasa.

| Ririru explică (pentru Loola19999):

Am aproape 19 ani. La 16 ani nu aveam problemele astea. laughing)

| Loola19999 a răspuns (pentru Ririru):

Atunci nasol laughing

| Loola19999 a răspuns (pentru Ririru):

Atunci nasol laughing
Poate e ereditar, adica tatal meu are peste 40 de ani si inca are cosuri.Si nici eu nu scap de ele. happy

| Dariaxoxo16love a răspuns:

Eu am folosit Zineryt. Se poate cumpara de la farmacie. Nu va da rezultate imediat dar poti sa-l mai ajuti tu cu sapun degresant ( Protex).
Poate iti vor trebui doua cutii, dar cumpara-le pe rand. La mine functioneaza, sper si la tine happy.
(Merita, chiar daca este usor scump.)

| Ririru explică (pentru Dariaxoxo16love):

Cat ai dat pe zynerit?

| Dariaxoxo16love a răspuns (pentru Ririru):

In jur de 20 si ceva de lei.