| Loryoficial a întrebat:

De revelion ma voi duce la un prieten unde o sa petrecem pana in anul cel nou!happy si problema este ca suntem 3 baieti si o fata happy si faza este ca vreau sa ma distrez cu ea sa fiu mai mult in preajma ei sa ne mai >distram:
si nu stiu cum sa o "cuceresc"?!
care ma puteti ajuta?!
ce sa fac? cum sa procedez! [o.sunt destul de mare, deci puteti sa imi spuneti mai multe idei.]

Funda Mare!+vothappy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi dacă ești destul de mare trebuie să te descurci!
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Pai, baga-te in seama cu ea, glumeste cu ea spune-i bancuri destul de reusitewinking nu orice tampenii, vorbeste cu ea despre diferite subicte ce te pricepi si tu si stii ca o fascineaza si pe ea.