| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a întrebat:

Buna de un an am legat o prietenie cu o fata de la mine din clasa.Neam certat de multe ori dar nu mai vreau sa ne certam chiar daca ar trebui sa renunt la prietenia noastra deoarece nu vreau sa mai sufar. ajutati-ma pentru a ma hotara ce sa fac.Va rog

Răspuns Câştigător
| kittty_9197 a răspuns:

Pai si prietenii se mai cearta nu? daca sunteti asa bune prietene o sa va impacati mai mult ca sigur.acum depinde si ce caracter are prietena ta, daca mai poate lasa de la ea... oricum daca va veti certa arata-i ca esti mai desteapta si nu te certa cu ea.baftalove struck

3 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

E de mine vb diana? Sau de cristina?

| HeyScandura a răspuns:

Asa pateam si eu cu prietenele mele mai demult, dar pana la urma am devenit indiferenta si le lasam sa se certe singure...Pana la urma au inceput sa isi ceara scuze de la mine si nu ne-am mai certat si acum radem impreuna cand ne amintim ce faceamhappyAsa ca mai bine nu ii da prea mare atentie un timpwinkingVa veni ea la tinetongue

| simplu36712541 a răspuns:

Asa patesc si eu ...stiu cum te simti