| ScumpikAlyssa a întrebat:

Astazi m-am certat cu cea mai buna prietena a mea si sufar foarte mult! Si eu sunt vinovata pentru ca nu stiu sa-mi exprim sentimentele si ma inchid in mine! Ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma, sufar foarte mult!

Răspuns Câştigător
| Ecaterina96 a răspuns:

Si eu m-am certat azi si nu a fost usor sa ma inpac cu ea... dar pentru ca este cmbp a ta trebuie sa vb cu ea ( daca ii spui ce gandesti cu adevarat, nu vei mai suferi si crede-ma o sa merite pentru ca nu te vei mai certa cu ea pe motivul asta si va avea mai multa incredere in tinebig grin) vorbesc din proprie experienta

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Sa vorbesti cu ea, sa ii explici ce s-a intamplat cu adevarat.

| kyara10 a răspuns:

Pai incearca sa te impaci cu ea si sai explici ca asa esti tu si daca iti este o rpietena adevarata te va intelege

| ScumpikAlyssa explică (pentru kyara10):

Hey! Kyara, intrebarea a fost publicata pe 15 Iulie 2011, ca drept urmare raspunsul tau nu imi mai este folositor!
In orice caz, multumesc pentru raspuns, chiar daca este prea tarziu!:*
Multumesc!

| ScumpikAlyssa explică (pentru kyara10):

Hey! Kyara, intrebarea a fost publicata pe 15 Iulie 2011, ca urmare raspunsul tau nu imi mai este folositor!
In orice caz, iti multumesc pentru raspuns, chiar daca este prea tarziu!
O seara buna!