| movu a întrebat:

deci am o mica teama daca pot sa spun asa, prietenul meu m-a chemat in seara de Craciun la el si chir nu stiu ce sa fac, cum sa ma prezit cu ce, chiar nu stiu, voi ce ma sfatuiti? multumesc.

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Poi daca te referi la parinti, depinde cati ani ai, daca ai 18 e decizia ta, dar daca nu, si nu te lasa parinti nu ai ce face, sau conviingei ca baiatul e chiar de treaba si nu vrea doar sa faca 'sex' cu tine ci chiar te iubeste!
Bafta si Craciun Fericit!

5 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Ma gandeam la un costum de craciunita... big grin

| Crisu a răspuns:

Cum au spus si restul, te poti imbraca in craciunita.Probabil va fi surprins.Cat despre cadou ii poti lua o perna cu poza cu voi doi ( love struck ), un parfum sau un set ceva.Mult succes si sarbatori fericite! love struck Ah si iubiti-va mult! love struck

| SperanteSpulberate a răspuns:

Imbraca-te intr-o Craciunita sexy, daca asa vrei, daca nu o haina obisnuita, si este rezolvat! Fericire si iubire! A daca te referi cu ce te prezinti adica cadou, pai un parfum, sau o rama cu poza voatra ar fi superb!
Bafta si Craciun Fericit!

| SperanteSpulberate a răspuns:

Daca te referi la parinti lui, pai un buchet de trandafir pentru maicasa, pentru taicasau nu stiu, ceas-parfum, n-am idee!
Bafta si Craciun Fericit!

| movu explică:

Deci ma refer la parinti...big grin