| Scikofit a întrebat:

Deci,am o pasiune pentru filmele germane. Am facut tot felul de lucruri,de la muzica germana,pana la limba germana. Nu stiu daca e bine, dar eu ma uit aproximativ doar la filme in germana. E de rau? Adica oare pentru unii par prea obsedat?
Fundawinking

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Cum sa fie de rau: si eu am o pasiune pentru calculatoare si-mi place sa invat cat mai multe lucruri. daca iti plac filmele in germana iti recomand sa te uiti la "berlin calling" (este despre viata unui DJ pe nume Paul Kalkbrenner ). mie mi s-a parut foarte interesant.

| Scikofit explică (pentru al3xander):

Ok.Mersi. Dar eu aleg mai mult filmele in care joaca Paula Schramm sau Fancois Goeske.Mersi happy

| al3xander a răspuns (pentru Scikofit):

Nu prea stiu filme germanea (sau actori). mi-a mai placut si downfall (in germana Der Untergang).

| valentina1610 a răspuns:

Este foarte bine, poate o sa temuti in Germania, cine stie... in orice caz este bine ca esti pasionat de o limba straina. teva ajuta in viata!

| XxNicoletaxX a răspuns:

Hello!
Mie una nu mi se pare a fi o obsesie.
Cine stie poate cand esti mare o să te muti in germania.Fiecare cu preferinta lui nu?
Bafta!hee hee