| Adry05 a întrebat:

Deci am o problema cam mare, si destul de enervanta. De cam 5/6 zile am probleme cu site-urile. Deci, cand intru pe site-uri pur si simplu mi se blocheaza, cam toate in afara de TPU. [in special cele cu filmulete gen: Youtube, sau chiar romanii au talent] Cand intru, pe youtube, caut o melodie, merge si cand e sa dau sa intru pe clip, se blocheaza tot internetu. Absolut toate pagiinile de internet deschise se blocheaza si nu li se poate face nimic, decat inchise. Deci, intrebarea mea e uramatoarea, pot face ceva in privinta asta? Daca da, ce?:-s
Si, daca e vorba de link-uri de descarcat [nici dowlandurile nu merg, cel putin cand am incercat sa iau un joc] sper sa fie fara virusi:d.
Multumesc pentru ajutor!kiss O zi buna!happy
P. S. scuze categoria, raspunsurile sunt rasplatite!happy [desi cred ca deja se stielaughing]

1 răspuns:
| Patricia891 a răspuns:

Pai daca esti la RDS suna la ei. Sin intreaba-i ce naiba s-a intamplat cu netuu? laughing) asa am facut si eu; nah da` eu am ruter cu internet care in orice camera pot avea net cu ( wireless ) probabil ca asta o fi problema e slaba conexiunea ca nici a meu nu prea mergea ieri straight face ce sa facem sunt foarte multi dependenti de metin care stau 8 ore pe net laughing)