| MindExplode a întrebat:

deci am o problema cind pun cartela in telefon imi spune "introduce sim cartela"dar ea deja e introdusa. E ceva in neregula cu telefonul sau cu cartela.

Răspuns Câştigător
| HoneyBii a răspuns:

Probabil nu ai pus.o bine.Incearca inca o data, iti arata acolo cum trebuie pusa.

2 răspunsuri:
| Amylee_1318 a răspuns:

E posibil sa ai probele cu cartela sau cu telefonul, dar poate nu ai pus cartela cum trebuie si de aia iti da eroare.

| AlexaS a răspuns:

Probabil nu face bine contactul de ex daca ai pus cartela si apoi bateria si daca capacul din spate nu se inchide bine cartela nu sta fixa incearca sa o introduci din nou