| aurellyan a întrebat:

Salutare. Detin un telefon Allview A4 You si am o problema la el. Atunci cand sun pe cineva, persoana respectiva imi spune ca se aude cu ecou, in sensul ca aude in telefon ceea ce imi spune ea cu intarziere de 1-2 secunde. Schimb cartela pe sim2, sun din nou si este aceeasi problema doar ca ecoul este putin mai redus. Am facut acest test cu 5 persoane si toate mi-au confirmat aceasta problema. As dori sa efectuati si dumneavoastra acest test, cei care aveti acest model de telefon, si sa-mi lasati un raspuns ca sa stiu daca e o problema generala la acest model sau daca este ceva in neregula doar cu telefonul meu. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Floryn123456789 a răspuns:

Salut si mie imi face asa cand sun pe cineva dar cred ca este din telefon nu stiu si eu caut rezolvare daca se poate big grin daca ai gasit tu spune-mi si mie!

| aurellyan explică (pentru Floryn123456789):

La un moment dat am decis sa-l trimit la service-ul Allview dar nu eram acasa cand a venit curierul sa-l ia si de atunci nu am mai fost sunat. Faza e ca de vreo cateva zile incoace da semne de "insanatosire" si nu stiu care ar putea fi cauza pentru ca eu unul nu am umblat la el. In orice caz, la 300 de lei care i-am dat pe el, nu ma asteptam sa fie totul perfect si e bine ca macar aplicatiile ruleaza acceptabil. Multumesc de raspuns!

| dianamari92 a răspuns:

Buna! Si eu am aceeasi problema cu telefonul meu. L-am trimis la service a fost tinut 2 saptamani dar problema e aceeasi. Pe certificatul de garantie scrie ca au schimbat microfonul si difuzorul dar degeaba!