| Idka a întrebat:

deci am o problema este un baiat care m-a intrebat mai demult daca vreau sa fiu cu el doar pentru ca o fata i-a spus ca imi placea de el, eu i-am spus ca nu pentru ca nu am varsta necesara, am debea 13 ani straight face au trecut 1-2 luni si acuma m-a intrebat cat la suta imi mai place el, eu i-am spus ca nu pot sa spun in procente asta etc, iar apoi el a spus ca asta conteaza mult pentru ca el ca sunt importanta pentru el si chestii a inceput sa-mi faca cele mai frumoase complimente ceea ce este foarte ciudat decoarece pana acuma debea daca ma baga in seama pe fb si dintr-o data daca vreau sa-i mai dau o sansa, eu nu stiu ce sa zic problema este ca si mie imi place putin de el dar am doar 13 ani, gandul meu trebuie sa stea la scoala nu la baietii! nu stiu ce sa zic eu tot l-am intrebat daca e bine, dace e ok si daca nu-si bate joc de mine iar el a zis ca nu. ce sa fac voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| paulacarry a răspuns:

Ai dreptate, mintea ta trebuie sa fie la scoala nu la baieti, daca chiar te place o sa astepte si chiar daca te-ar lovi Domnu' cu bata in cap si ai fi cu el ce ar putea sa fie intre voi la 13 ani. Numa' bine!

| smil3y2002 a răspuns:

Eu zic sa o lasi balta...o sa ai timp destul dupa pentru baieti. O sa-ti para rau.