| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Deci am pus aceasta intrebare de doua ori si nu am primit niciun raspuns macar folositor. Sper ca a treia oara este cu noroc.
Deci, dupa ce o sa termin liceul unde m-am axat pe chimie-biologie-engleza vreau sa plec la facultate in U. S. A sa studiez medicina. As vrea sa merg la o facultate buna, nu intr-o metropola, intr-un oras linistit, dar sa fie ieftina, pentru ca nu sunt dispusa sa platesc 30.000 $/an, insa sunt dispusa sa imi iau pe timpul studiilor un job part-time, iar pe timpul verii un job full-time si de asemenea sper sa primesc bursa. Intrebarea mea cea la care nu am gasit raspuns este ce facultati sunt care sa se incadreze cerintelor mele de mai sus, adica ieftine si oarecum bune? Desigur, daca nu exista asa ceva in U. S. A, undeva in Anglia se poate gasi, asta pentru ca vreau neaparat undeva unde se vorbeste engleza? happy Funda si astept cat mai multe raspunsuri!

1 răspuns:
| CristiPavel a răspuns:

Da. Poti gasi mai multe pe un site specializat in rezolvarea problemei tale.

Eu am dat de el atunci cand au venit reprezentanti din partea lor la liceu.

http://edmundo.ro/

Bafta in atingerea visurilor!;)