| biBBi a întrebat:

Deci am si eu o problema. Am un ten foarte gras (*daca asa se zice ) si imi apar foarte repede puncte negre si cosuri ( pe langa nas, de fapt ). Ce as putea face pentru a stopa aparitia lor? sau pentru a le indeparta cat mai repede? ( tenul nu pot sa mi-l schimb, stiu )
fundita.

Răspuns Câştigător
| andii a răspuns:

Si eu am avut problema asta dar am folosit o crema si ceva lotiunede la "clearskin professional"...mergi la farmacie si intreaba de ele...
e ft bun adica mie mi-a fost de fols. a si poate e si din vina mancarii
saw a grasimilor.(ciocolata...si deaste)...
succeskiss fundita?batting eyelashesbig grin

4 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai poti sa te duci la un salon de cosmetica!happy eu acolo le-am scos, iar in plus nici nu e excesiv de scump
funda?

| Carlaaa a răspuns:

Foloseste Nivea Clean and Clear.
Chiar functioneaza, am auzit mai multe persoane care l-au folosit si rezultatele au fost satisfacatoare.

| Georgiiiii a răspuns:

Aplica malai pe locurile cu puncte negre(stiu ca suna ciudat dar folosestewinking maseaza cam 5 minute, dupa care spala bine fatawinking
dupa aceea poti aplica o lotiune astrigenta pentru puncte negre de la avonwinking
succeswinking

| dodonika a răspuns:

Buna pai tu cati ani ani daca esti in perioada pubertatii atunci e normal sa iti apara,,, peste ceva timp o sa iti treaca o sa vezi,,, in aceasta perioada trebuie sa te dai cu crema nivea si o sa vezi ca in cateva saptamana o sa dea si rezultate dar sa nu folosesti fond de ten in perioada aceasta... e foarte important