| idkidkidk12345 a întrebat:

Bună!
Deci, am terminat clasa a 8-a și urmează să mă înscriu la liceu.
Problema e că vreau sa merg la un liceu din Sibiu, iar eu sunt din Botoșani.
Ar trebui sa merg la Sibiu să mă înscriu? Dacă nu, cum ar trebui să procedez?
Și mai am o problemălaughing
Liceul este vocațional, însă am discutat cu directorul și mi-a spus că pot merge și fără admitere. Va fi vreo problema la înscriere dacă directorul este de acord sa merg și fără admitere?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

In principiu, nu va fi nici o problema la inscriere! Trebuie sa mergi pana acolo si sa te inscrii. Spui ca ai vorbit cu directorul si ca este de acord. Acolo mai primesti informatii si fetele din Secretariat te ajuta! Numai bine!