| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Buna deci am umblat din control panel si fara sa vreau am selectat ceva de acolo iar acum nu se mai aude la am bele boxe ci una sad aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In dreapta jos ai iconul de volum. Dai click dreapta si Adjust Audio Properties. La Volume ai in partea dreapta jos (deasupra butoanelor "Cancel" si "Apply") Advanced. Apesi si-ti apare "Speaker setup:" si marchezi "Desktop stereo speakers". Daca nici asa nu merge s-ar putea sa mai fie si alte probleme fizice: mufa boxelor sa nu fie bagata bine sau a iesit, o boxa s-a ars, etc.