| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

deci am un telefon Samsung E250, nu am cablu de date dar am bluetooth p telefon... dar imi trebuie ceva ca sa transfer fisierele reciproc de pe calc p tel sau invers, va rog ajutati-maa` crying mi-am cumparat un Stick bluetooth cu Cd de instalare. Prima data mi-o mers dar dupa de am reinstalat windousu nu mai imi mergea sa insalez si imi dadea error. daca aveti un site de unde pot downloada ceva ca eu am incercat saa downloadez ogramada dar alti nu mergeau, la bluetooth nu ma gaseau.PLss` ajutati-maaaa` cryingcryingcrying FunditsSa siiiigur

3 răspunsuri:
| Yana a răspuns:

Si eu am Samsung E250 si mi-am cumparat bluetooth pentru pc. Functioneaza de fiecare data.

| xXWhisperOfLoveXx explică:

Pai treaba este ca eu am bluetooth pentru Pc dar prima data mi-i mers dar cand am reinstalat windowsu numai mi-o mers

| doctoru a răspuns:

Ce iti trebuie tie este un blethots pentru calc. ai aici un astfel de produs. nu e mult. am si eu :D http://electronicenoi.com/....../index.php