| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunacrying
deci aseara m-a sunat pr meu si mi-a spus ca ma iubeste.chesti din astea
peste vreo ora dupa ce a inchis convorbirea m-a sunat si mi-a zis "nu mai vreau sa stau cu tine in viata mea pa! " si a inchis am incercat sa-l sun sa-l intreb de ce dar mi-a dat ocupat si si-a inchis telu`pe seara cand am intrebat prieteni lui ce se intampla cu el (Dc nu mai vrea sa stea cu mine)toti s-au mirat...
eu nu stiu ce sa fac de aseara nu am mancat nimic si am plans intruna, legatura cu el nu am putut s-o iau (nu l-am gasit deloc) va rog daca stiti vreo metoda cum as pute sa-l aduc inapoi langa mine? plss
sau vreun sfat...
Dau F`U`N`D`I`T`Z`A
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu inteleg de ce plangi atata dupa el, nu e ultimul barbat din viata ta. Nu stiu ce a fost in capul lui de ti-a facut asa, dar eu te sfatuiesc sa nu-l mai cauti si sa te bucuri de viata in continuare, sunt atatia barbati. happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca te iubeste? Esti cumva catelusa lui, sa te manevreze cum vrea el? Ce baiat serios i-ar spune unei fete c-o iubesti si-apoi sa-i zica pa? Probabil a vrut sa te auda zicand ca tii la el(poate a fost cu tine la pariu) si dupa sa-ti dea papucii.
Nu mai plange, nu merita. La varsta lui, n-o sa-i dauneze asa de rau comportamentul acesta, dar peste cativa ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca i-o fi spus cineva despre tine niste chestii mai nasoale, minciuni iar el a crezut.Incearca sa vb cu prietenii lui si sa afli ce s-a intamplat de fapt.Mai lasa sa mai treaca o perioada apoi du-te sa vb cu el.Nu cred ca ar trebui sa suferi atat dupa un baiat, nu merita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am plans si eu dupa prietenul meu dar dupa 6 ani de cearta si iar impacare si tot asa am ajuns ca nu merita nici cel mai mic efort facut din partea mea.cauta pe altcineva, incearca sa iesi cu prietenii tai daca nu ai cauta prieteni noi, distreaza_te si incearca sa_l scoti din inima ta. e clar ca nu te iubeste dar totusi nici nu te lasa sa_ti faci viata. e un pshicopat daca te face sa suferi in falul asta.crede_me ca eu stiu ce spun, am trecut si eu prin asta 6 ani cum ti_am mai zis.succes si nu te lasa pacalita de el ca mai tarziu tot o sa suferi si chiar mai mult.

| anamaria4 a răspuns:

Ce au spus fetele de aici, au mare dreptate.
Depinde si de tine, daca nu ai facut ceva. Dar nu te invinovatesc.
Sunt unii baieti care isi parasesc prietenele pentru ca ei cred ca nu va merita.
De obicei baietii sunt niste MAGARI(ma scuzati big grin). Dar pe bune. laughing.
Uite, daca il uiti. ar fi perfect.
Iesi cu prietenele in oras, tu o sa fi mai fericita. iti dai seama.
Si cand va duceti sa beti ceva, nu o sa te apuci sa vorbesti despre tipul de care tocmai te-ai despartit, vorbiti si voi despre altele, shopping, ca sa nu iti inrautateasti problema.
Cauta pe net, sau la liceu(nu stiu cati ani ai)un alt tip.Si poate ar fi dragut, ca atunci cand vei avea un prieten sa treci cu el prin fata fostului prieten.Pentru ca va fi foarte gelos, chiar daca nu te mai iubea, sau chiar daca te mai iubeste, treci prin fata lui, sarutate cu tipul ala in fata lui.Iti dai seama cata ciudata v-a prinde.Bine,depinde si de el.
Va fi ceva in genul: :O.

| anamaria4 a răspuns:

Ce au spus fetele de aici, au mare dreptate.
Depinde si de tine, daca nu ai facut ceva. Dar nu te invinovatesc.
Sunt unii baieti care isi parasesc prietenele pentru ca ei cred ca nu va merita.
De obicei baietii sunt niste MAGARI(ma scuzati big grin). Dar pe bune. laughing.
Uite, daca il uiti. ar fi perfect.
Iesi cu prietenele in oras, tu o sa fi mai fericita. iti dai seama.
Si cand va duceti sa beti ceva, nu o sa te apuci sa vorbesti despre tipul de care tocmai te-ai despartit, vorbiti si voi despre altele, shopping, ca sa nu iti inrautateasti problema.
Cauta pe net, sau la liceu(nu stiu cati ani ai)un alt tip.Si poate ar fi dragut, ca atunci cand vei avea un prieten sa treci cu el prin fata fostului prieten.Pentru ca va fi foarte gelos, chiar daca nu te mai iubea, sau chiar daca te mai iubeste, treci prin fata lui, sarutate cu tipul ala in fata lui.Iti dai seama cata ciudata v-a prinde.Bine,depinde si de el.
Va fi ceva in genul: :O.

| funkyemostar a răspuns:

Fi atenta ce iti spun acum... daca esti desteapta (sper sa fi) numai te tine dupa el... daca a facut asta inseamna ca vrea sa isi bata joc de tine, degeaba zice ca te iubeste. am si eu o gramada de prieteni care fac asawinking dar intai afla dc a spus asta, si daca nu iti spune. e clar!