| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a întrebat:

Deci cineva mi-a trimis un virus pe mess, si acum se trimte la toata lista...
Nu stiu ce sa faccryingse trimite in continu'.
Cum sa fac sa nu se mai trimita?
Va rogpuppy dog eyes
Chiar am nevoie de ajuntorul vostru...

3 răspunsuri:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë explică:

Programul EN32 antivirus este free?

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë explică:

Da scuze am gresit Programul NOD32 antivirus este free sau softwere?

| Claudiu2011 a răspuns:

Dezinstaleaza messu.te duci in my computer si vezi ca ai unninstal or remove program daca ai windows 7 daca ai xp vezi ca ai add or remove programs.dai pe el e in stanga.si cauti yahoo messenger dai remove sau uninstal si dupa aia intri pe google si scoti altul.
http://en.softonic.com/s/yahoo-messenger-11