| xXAnnexX a întrebat:

deci deja cred ca stiu raspunsul dar. Baieti ce alegeti intre:
O fata cu parul saten, ochi caprui/maro, cam grasuta, si cu media aproape 10.
O fata cu parul saten, ochi caprui/verzi, slaba, draguta, populara si cu media 9, 50?
Eu sunt prima:-s
Sinceri plz si funda+ voturi

11 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Nu sunt baiat, dar ce legatura are media? Crezi ca in ziua de astazi baietii din ziua de astazi se mai intereseaza de media, situatia fetei respective? Acum conteaza doar cum arata fata, ma rog, conteaza si ce ai in cap chiar si pentru baietii din ziua de astazi, daca esti proasta batuta in cap te ia de fraiera logic, oricat de frumoasa ai fi tu laughing laughing

Depinde de gusturile baiatului,exista multe fete frumoase foc, simpatice si plinute, care sunt pe gustul unor baieti mai cu capul pe umeri, dar si,, dive'', populare, cu corpul fain, care sunt pe gustul astora mai nebunilaughing laughing Dar nu numai aloralaughing

Pt baietii cu cap, conteaza si ce ai in cap!winking
Numai binee`! :*

| EuEduard a răspuns:

Eu sunt baiat dar sincer nu stiu ce sa aleg, e sincer nu aleg doar dupa corp ci si dupa ce are o fata in capwinking si cum se poarte dar si cum se imbraca... deci happy exista si fete plinute si frumoase

| ღAncaღ a răspuns:

Eu nu sunt baiat, dar dupa parerea mea eu as crede ca baieti ar alege mai mult variata a 2a, pentru ca este populara si totusi are si media buna, si in plus de asta este slabutza...dar nah! depind de ce aleg ei!

| Biby a răspuns:

Buna.
Chiar daca sunt fata, dar daca as fi, aleg varianta 2.

| Zole a răspuns:

Carei faza cu media are vreo legatura? straight face

| Raymiiiii a răspuns:

Sincer,prietena mea se incadreaza in a doua propunere, insa depinde si de clasa happy si slaba te referi schiloada sau cu un corp frumos? Aleg 2

| Ghostemane a răspuns:

Clar varianta a 2-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@xXAnnexX dar cu 9.50 nu as zice ca e proasta sincer... adica comparand cu ce medie am eu {fiind baiat} e chair un geniu

| mo_6509 a răspuns:

Sorry dar sunt sincer si sunt baiat as alege varianta doi si nu prea conteaza media pentru mine cel putin si daca avea media 8 tot pe ea o alegeam

| kandydolls a răspuns:

| xXAnnexX explică:

@Squash: corp frumos
@Zole: leg. e ca unii sa nu zica ca e frumoasa dar e proasta
Ms pentru rasp all:*