| Roxana20090 a întrebat:

Buna deci eu nu sunt o persoana vorbareata nici o data nu am fost si nu prea stiu ce sa vorbesc cu un baiat ce sa il intreb sau ce sa-i povestesc ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| MadaMadalici a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati, sa fi relaxata. Incearca sa il cunosti mai bine, sa descoperiti lucrurile pe care le aveti in comun. Povesteste-i lucrurile iteresante prin care ai trecut, ce ai realizat pana acum... Important este sa mentineti conversatia