| Cappucinca a întrebat:

Deci intii de toate vreau sa va spun ca imi doresc o schimbare in viata mea, vreau sa fiu mai sigura pe mine pentru ca recunosc ca la tema "Increderea in propria persoana" sunt 0. Simt nevoia sa fac ceva maret, sa ma extind sa ies in evidenta, sa fiu frumoasa mereu, sa fiu vesela si binedispusa. Vreau sa ma simt mindra de mine. Deci, sunt clasa a 9-a, si nu ma prea manifest prin scoala, ma cunosc foarte putini dar imi place de un baiat cu un an mai mare. Doar il simpatizez si vreau cumva sa ma fac mai sociabila, sa il cunosc mai bine si sa ma cunoasca. Am nevoie de sfaturile voastre. Cum as putea sa o fac? Si mai vreau sa stiu ce lucruri marete as putea face ca sa ies in evidenta? Sa fie ceva frumos, ceva cu logica nu nebunii. Ms mult tuturor celor care ma vor ajuta cu idei! happy

5 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai, frumoasathinking macheaza`te cat mai dragut dar si natural, sa iesi in evidenta? ai putea sa te bagi in seama cu mai multa lume, sa iesi cu ei in week.end`uri sau cand poti tu, sa mergi in mai multe locuri unde sunt si pers din liceu care ai vrea sa te cunoasca, sa vorbesti cu cati mai multi colegi, sa te bagi in seama cu baiatul pe care`l placi thinking

| Cappucinca explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Exx ...merci mult pentru raspunsul tau happy

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Cappucinca):

Nu stiu eu asta am gandit pe moment laughing sper ca nu te-a deranjat sau sper ca n`am spus ceva gresit :*

| Cappucinca explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Nuuu... nici vorba. Asta e parerea ta si eu o apreciez. Sa stii ca o sa tin cont de sfatul tau si voi incerca sa ies mai des cu prietenii si imi voi face mai multi cunoscuti.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Cappucinca):

:*