| NothingImportant200 a întrebat:

Deci m-am impacat cu acel baiat numai ca acum problema e alta. O fata s-a bagat intre noi fara sa vrea. Adica ea nici nu stie. Eu am facut odata conferinta cu ei 2 si ne-am jucat adevar si prov si au comunicat ( era si logic, nu asta e problema) dar l-am intrebat daca uneori fara aia i se pare mai de treaba decat mine si a zis ca da. M-am suparat logic pentru ca la inceput o credea pitipoanca dar acum ca au comunicat o crede mai "nepitipoanca" si mai de treaba. Si astazi fata aia l-a intrebat daca ii da un like pe facebook si el a zis ca ar vrea doar ca nu ii merge fb-ul sau ceva de genu. Chestia e ca si cu mine se poarta frumos adica a zis ca nu ar vrea sa ne mai certam si sa ne mai dam impresii rele unul altuia. Credeti ca intre cei 2 exista ceva? Adica se plac reciproc? Ma place? Va rog ajutati-ma sa inteleg ceva sad

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi sunteți simpli prieteni după felul cum povestești, tu trebuie să-l cunoști cel mai bine!
Pa, pa.

| Jessica a răspuns:

Buna.
Eu cred ca nu trebuie sa ai incredere in baiatul acela. Ai putea sa ii spionezi sa vezi ce se intampla intre ei doi sau pur si simplu il intrebi pe acel baiat! Daca nu vrei sa vorbesti cu el, vorbeste cu fata aceea.
Sa nu te mai gandesti la chestia asta o vreme, pentru ca nu stii raspunsul si este posibil sa suferi degeaba.

| Biiiiiia a răspuns:

Cere-i parola de la id.Lui sau ei si daca au mess in care raman arhivele dupa ce iesi de pe mess, le poti vedea convorbirile.winking

| NothingImportant200 explică:

Pai asta se intampla virtual, pe mess. Si daca o sa il intreb o sa zica ca daca cred asta inseamna ca sunt proasta si pe ea am intrebat-o si a zis ca nu il place...

| NothingImportant200 explică:

Am parola lui, numai ca arhiva lui nu esti salvata si in calculatorul meu ...si nu imi apare nimic.