| gina09 a întrebat:

Buna deci ma doare burta in continu.am loat pastile recomandate de farmacist, nu m-a lasat pe ciclu nu sunt am fost ---de la ce poate fi ma doare si dupa ce mananc sau beau uneori! ma ingrijoreaza am 14 ani

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi mi s-a intamplat este din cauza CA ai racit la burta si tu esti la perioada este oribil stiu da las cati trece.

| gina09 explică:

Se pare ca am gresit am fost la spital si am inceput de gastirita.adk un lichid la stomac loat din sucuri si apa minerala.un sfat si pentru voi sa nu mai consumati asa mult pentru ca ajungeti ca si mine sunt niste dureri groaznice