| YoanaDeee a întrebat:

Buna tpu...Ma doare de vreo saptamana bura in continu.Am ameteli.Am 11 ani junate..Sar pute sa imi vina ciclu?
Fundita

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ține cam mult ca să fie o astfel de durere. În fine, fiecare cu organismul său.
Să nu fie apendicită, anemie, oboseală sau probleme cu stomacul. Nu putem da diagnostice pe internet, ci doar în a da indicații.

| StylesGeorgiii a răspuns:

Mda. S-ar putea sa-ti vina dar mai bine du-te la un medic sa te consulte.

| Lorre1214 a răspuns:

Depinde poti fi doar racita sau s-ar putea sa iti vinawinking. Asta depinde si de cat de dezvoltata estiwinking