| Iustiina a întrebat:

deci mie mi-a murit un unchi...cu cateva saptamani inainte sa moara simteam moartea unui om apropiat si ma simteam pregatita pentru asa ceva. si inainte vedeam un chip de mort.care cand l-am vazut pe unchiumio mort.semana exact cu chipu` ala ce il vedeam /. Am o viata ciudata din cauza acestor presimtiri care chiar se intampla. Ce credeti ca inseamna? Si faza cu presimtirea.de la ce e? Va rog nu radeti ca nu e de rassad

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Nu rad dar Osho zicea ca cea mai inalta treapta pe scara constiintei este intuitia.Vei vedea oameni declarindusi inteligenta si invatatura pe toate drumurile.Sa stii ca adevarata substanta se naste in tacere.