| Cricy a întrebat:

Bună, deci o prietena de a mea vrea sa devina raraita pentru că i se pare drăguț! Puteti da niste sfaturi care ar putea sa o ajute să devină? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i sa caute ceva sa devina mai desteapta ca e cam proasta sa-si doreasca asa ceva...

| gratargratar a răspuns:

Spune-i ca-i proasta.
Nu e dragut sa fi rarait, ci e un defect de vorbire. Oamenii care sufera de asa ceva fac sedinte de dictie pentru a scapa, si prietena ta vrea sa devina raraita?
Eu zic ca daca scapa de prostie o sa fie mai draguta, nu trebuie sa devina raraita.