| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa incep cu inceputul:ma numesc ionela peste o luna fac 16 ani si vorbesc pe mess cu un baiat de 20 ani care mi se pare dragut si se comporta destul de frumos cu mine.Nu am cum sa-l iubesc sau sa ma iubeasca deoarece nu ne cunoastem.Ne vom cunoaste in curand dar vreau sa stiu cam ce ganduri ii framanta pe baietii de 20 ani in general, ce le place baietilor mai mari la fetele mai mici, ce asteptari au ei, ce comportament, la ce se gandesc? Vreau parerea voastra.Considerati ca am putea pe viitor sa am o relatie cu el desi e aceasta diferenta de varsta? Zodia gemeni este compatibila cu zodia varsator? Multumesc

2 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Nu stiu depinde de el, la 20 de ani isi traieste viata nu stiu daca e indragostit de tine sau cel putin are bun simt si vrea ceva serios de la tine va merge relatia si va fi ok, depinde ce asteptari are el de la tine,

| Seby91 a răspuns:

4 ani e diferenta marehappy?
intreba-l pe el ce ii place la tine! oricum in capu lui e bani, sex si femeihappy