| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci sa va povestesc ceva de necrezut.acum 2 ani aveam un baiat in clasa care tot insista sa fiu cu el. eu mereu l-am refuzat pentru ca nu imi placea comportamentul lui in fine..si acum azi am aflat ca acel baiat este ruda cu mine deci acum nu stiu daca el stie dar eu am aflat din intamplare..cat s-a chinut baiatul acesta sa fie cu mine si eu i-am raspuns negativ si toata osteneala lui a fost in zadar..cate mi-a facut el mai mult rau decat bine nu vreau nici sa ma gandesc.acum oricum eu nu sunt in orasul respectiv ca m-am mutat temporar.cum vi se pare ceea ce am spus eu? pentru mine a fost un soc aceasta veste.chiar zicea in gluma mama hai ma ca si noi avem rude cu numele lui si na ca s-a adeverit.acestea fiind spuse am aflat dupa ce am plecat eu de la liceul respectiv ca tot el l-a pus pe un baiat sa ma sune sa ma intrebe ce mai fac deci el tinea la mine dar eu nu sunt pregatita pentru o relatie.

Răspuns Câştigător
| BlackAngel232001 a răspuns:

Mie mi se pare ca ai primit o veste socanta si daca sunteti cu adevarat rude nu puteti fi intr-o relatie si daca nu sunteti reude si nu esti pregatita o sa fii intr-o relatie la momentul potrivit.

| BlackAngel232001 a răspuns (pentru BlackAngel232001):

Iti multumesc pentru funda mie nu-mi pre imi place sa cer funde dar iti multumesc eu ma bucur ca te-am ajutat

| anonim_4396 explică (pentru BlackAngel232001):

Cu placere. eu de obicei dau funda la raspunsurile care mi se par ajutatoare.

| BlackAngel232001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma bucur ca te-am ajutat. Pup.

7 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Asa, si? Care e intrebarea? Cu ce te putem ajuta?

| MiculAlex a răspuns:

Pai ce grad de rudenie aveti? ca daca nu sunteti veri si sunteti gradu 5-6 aveti voie sa aveti o relatie.

| anonim_4396 explică (pentru MiculAlex):

Suntem veri de gradul 6 nu e chiar mare legatura

| MiculAlex a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa stai linistita, asta daca intr-o zi iti vei dori tu o relatie cu el, incestul e pana la gradul 4-5 la noi in stat, la altii e chiar pana la gradul 3.