| ~AleXa~ a întrebat:

Buuna! Eu si colegii mei ne-am hotarat sa mergem undeva in ultima zi de scoala dar problema e ca nu stim unde sa mergem( suntem din Bucuresti). Deci va rog sa ne dati niste idei la unde sa mergem... Dau funda! Astept cat mai multe raspunsuri... Vreau sa ne distram grozav, dar nu stim unde sa mergem.Cum e in Unirii sau in Universitate? happy P. S: Suntem in a 7 a!

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

La munte la Predeal e super, s-au dacă vreţi în Bucureşti, puteţi merge la grădina botanică, grădina zoologică la pădure, la piknik, la ştrand, s-au la mc donald, s.

| R9kitty a răspuns:

Eu sunt in a6a si am fost la Felix si ne-am distrat ff tare. Alt loc mai fain ar fi Campia turzii fiindac are niste muntzi super,,, altceva nu prea stiu. Sper ca te-am ajutat. Bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Krishna.
Poti sa te duci in Valea Regilor, atmosfera e f chill.