| ~AleXa~ a întrebat:

Buuna! Eu si colegii mei ne-am hotarat sa mergem undeva in ultima zi de scoala dar problema e ca nu stim unde sa mergem( suntem din Bucuresti). Deci va rog sa ne dati niste idei la unde sa mergem... Dau funda! Astept cat mai multe raspunsuri... Vreau sa ne distram grozav, dar nu stim unde sa mergem.Cum e in Unirii sau in Universitate? P. S: Suntem in a 7 a!

2 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Daca nici in bucuresti nu aveti unde merge atunci daca stateati in cucuieti de munte aveati multe locuri de ales?

| Pinkyyy;x a răspuns:

Auzi stii cevahee hee ea vrea sa o ajuti si sa dai cu parerea unde am putea sa mergem. avem multe locruiwinking dar chestia este ca nu stim sigur in ce locuri pentru. ca suntem 26 de insi si crede.ma ca nu ne primeste oriundewinking