| MusicAlina a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi unde putem cu clasa sa plecam in exursie? Profesoara a cerut de la noi

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Acum depinde. Dupa cum s-a mai spus, nu ai mentionat unde locuiesti.
Se pot vizita cu clasa multe locuri frumoase dar mai ales:
1.Muzeul Antipa+Palatul Parlamentului-Bucuresti (+multe altele la alegere)
2.Bisericile de prin Moldova.
3.Castelul Bran si altele
4.Fel si fel de pesteri
5.Cimitirul vesel

Exista multe locatii frumoase in tara aceasta, chiar prea multe pentru a putea fi amintite intr-un raspuns pe tpu.Aceste sunt doar niste locuri semnificative pentru mine cat si pentru tara. Sper ca am ajutat!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu precizezi unde locuiesti pentru a ne putea da seama daca prin apropiere este ceva demn de a fi vizitat. Excursia poate avea un rol/scop tematic sau doar de agrement. In functie de aceste date ai putea primi si idei sau sfaturile utile.

| MusicAlina explică:

Am uitat sa zic.Sunt din Moldova.Din Chisinau