| Denisaa a întrebat:

Deci, totul a îceput într-un week-end, când am plecat la nănașibig grin, ne-am dus cu finul meu in oraș iar acesta mi l-a prezentat pe un prieten de-al lui(C)big grin. C s-a comportat foarte frumos cu mine în acele câteva zile petrecute la finul meu, și m-a întrebat dacă aș vrea să mă combin cu el.Eu,cea care are tupeul 0big grinam zis că nu(atunci aveam 14 ani, nu mi s-a parut că am o vârsta pentru un iubitbig grin). Acum o luna finul meu i-a dat id-ul meu lui C.Am vorbit cu el, până când el m-a intrebat din nou dacă vreau sa fim împreuna.Am zis dalove struck, iar a doua zi am zis că m-am gandit mai bine si nu as vrea să fim impreuna[(nu stiu ce am avut in capcrying(probabil nimic din moment ce am spus asta); cu mine e cam dificil la partea cu baietiibig grinpentru ca chiar daca imi place de cineva nu spun asta tin in mine, si cand sunt intrebata daca vreau sa ma combin, ma "panichez" si nu stiu ce să fac]. Acum am realizat ca il plac pe acel baiat, putin prea multbig grinSi nu stiu cum as putea sa ii spun sau sa ii dau de inteles ca il plac.Prietena mea cea mai buna a spus ca ma ajuta cu el si vorbeste ea, dar nu prea as vrea, mi-e frica ca va rade de mine sau sa zica ca imi bat joc, sau nici nu stiu de ce imi este fricabig grin.Cu mama nu pot vorbi, pentru ca desi am 16 ani, ea spune mereu sa nu imi stea capul la baieti, iar cand ii spun ca nu mai am 10 ani se enerveaza pe mine, si incepe sa strigex(.

Nu stiu ce sa fac, chiar il placbig grin
Multumesc, dau funda totusikiss!

Răspuns Câştigător
| danielacs a răspuns:

Saracu baiat cred ca l-ai ametit cu raspunsurile tale big grin ba da, ba nu big grin. Laso pe prietena ta sa te ajute dar ai grija sa nu te mai razgandesti! happy Eu am 18 ani si sunt la fel de timida ca si tine, nu am tupeu sa imi exprim sentimentele, sa spun ce simt, tin tot in mine! Dar din pacate nu e bine ca pierdem destul de multe cu timiditatea asta!big grin. Mult succes poate tu o sa poti sa iti depasesti timiditateawinking