| LoveForShania a întrebat:

Buna!crying Deci ultima mea intrebare cu oracolul, s`a cam complicat treaba. Am scris pe oracolul ala o prostie, si profa l-a luat, l`au citit toti profesorii, si a zis ca ne scade nota la purtare, si marti am sedintacrying Daca i`l arata tatei? Morr! Tata nu stie ca eu vorbesc urat, si tata e foartee sever! Ce fac? Totul depinde de diriginta. Ce ii pot zice? Ceva convingator? Va rog! Ca sa nu imi scada nota la purtare! Si sa nu aminteasca asta la sedinta! Va rogg nu mai potcrying

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mai bine ii zici tatalui tau ca s-a anulat sedinta.
iar pana la urmatoarea sedinta diriginte va uita happy

| Elisa_6224 a răspuns:

Incearca sa creezi cumva un conflic intre alti colegi si sa iasa ceva urat astfel ca diriginta sa se concentreze pe respectivii si sa uite de oracol sau ai putea sa spui ca a fost doar o joaca si ca iti pare rau si o rogi fffffft frumos sa nu il arate la parinti ca altfel o sa ai probleme mari...succes...funditza?