| DanielaElleena a întrebat:

O aparut pe facebook un videoclip cu pozele noastre si eu l-am postat la mine in cronologie si l-am sters din greseala si cand am vrut sa il mai pun o data am appasat sa vad videoclipu si imi apareau doar niste poze cu mine fara videoclip, ce sa fac sa il am din nou?

Răspuns Câştigător
| dozovik a răspuns:

Trebuie sa intrii pe pagina cu aplicatia care ti-a facut videoul.

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

E aniversarea de 10 ani si asta a fost un cadou de la cei ce administreaza site-ul. Nu stiu daca il mai poti recupera dar scrie-le celor de la facebook sau inceara prin fisierele/albumele cu poze ale tale(din site).

| pirla a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.Nici eu nu stiu cum sa fac asta.Nu e din cauza ca l-ai sters.Eu am doua facebook-uri si nici pe celalalt nu merge. Funda? :*