| Ioana_Iona_1999 a întrebat:

Deci vreau sa imi organizez ziua de nastere si habar nu am unde. Excludem petrecere in pijamale ca stau la bloc si ca sa se inrautateasca situatia ziua mea este pe 7 ianuarie.Anul trecut mi-am facut-o la palatul mogosoaia dar nu mai vreau tot acolo ca a fost plictisitor.....Alte idei?

3 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Incearca la groapa de gunoi...

| Ioana_Iona_1999 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Pai din moment ce ti-a venit ideea asta inseamna ca ai incercat.

| jadorblack19 a răspuns:

Buna! Am trecut prin aceeasi problema ca si tine. Eu as spune sa cauti un restaurant dragut; sau sa mergi impreuna cu prietenii tai la mall sa va distrati; cum e iarna poti merge la patinoar sa va dati cu patinele, sau poti sa mergi impreuna cu familia sau prietenii intr-o excursie! Succes!