| Tourniquet a întrebat:

Buna dimineata! Este cineva din Bucuresti, sector 6 care a fost la clinica de stomatologie Neoclinique la domnul ortodont Marius Irimia? Cum vi se pare?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Tourniquet explică:

Am fost la el si este foarte de treaba! laughing

| nirvanacartof a răspuns:

Fata,mult curaj.Nu-i baga p-astia in seamaoh go on.
Vor doar sa te speriewaiting.Pai fata, daca acum e dentist inseamna ca o fi facut si el o facultate ceva, de a ajuns aici.Acolo l-a invatat ce sa faca etc.Plus ca si eu imi puneam aceiasi intrebare si,ghici ce!
Mi-a placut asa de mult,incat... abia asteptam sa merg in fiecare luna:-s.
In fine, nu ai de ce sa iti fie fricalaughing!
Mult Succes!
Fataaaa:O, pe profa de franca o cheama Irimia :-s.

| nirvanacartof a răspuns:

@IloveJustinBieber,tu chiar vrei sa o speri?
Nu vezi ca saraca ii e frica, si tu 'Groaznic!'
rolling eyesFata nu ai de ce sa iti fie frica!

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Groaznic

| miha1512 a răspuns:

Buna.si euam saptamana asta programare la el.de ce groaznic?straight face. acum stau sa ma gandesc daca sa merg sau nu