| Xmagic a întrebat:

Buna dimineata, ieri seara am deschis un blog, si as dori daca doriti sa ma ajutati cu subiecte pe care sa le dezbat pe blog. Despre ce ati dori sa scriu? orice ce v-ar placea.
Aici este blogul :http://bebetter98.blogspot.ro/

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Preferam în descriere să spui mai mule despre tine și despre hobby-urile tale.Despre ce-ți place și ce nu descrierea ta fiind prea scurtă și plictisitoare(mno nu te supăra da-s sinceră)Bun... apoi subiecte de discuție. Vorbește despre atitudinea de turmă,despre muzica de calitate și idioțeniile de la radio,despre emo(hai că aici voi fi curioasă), despre gusturi, neplăceri, hobby-uri, relații etc.
Mno aștept să văd ce vei posta în continuare.

| Xmagic explică (pentru zurick):

Multumesc pentru ajutor, cred ca voi face acuma un articol mai detaliat despre mine. Sper sa iti placa ce voi scrie in continuare happy

Răspuns utilizator avertizat
| GabyB94 a răspuns:

Scrie despre ce veri tu, nu despre ce vrem noi. Asa o sa ai cititori fideli si care te plac. Altfel daca scrii doar de dragul de a scrie, o sa iasa o varza. Un blog trebuie sa aiba o tema centrala, nu ce viseaza lumea de pe forumuri.