| PinkSugar a întrebat:

Buna dimineata TPU am o intrebare de ce cand deschid laptopul nu imi merge mouse? mi se blocheza pur si simpul >>plz help me >>fundita si vot

3 răspunsuri:
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Scoate mufa din laptop baga inapoi si ar trebui sa mearga, iar daca nu merge inseamna ca s`a stricat mouse`ul si va trebuii sa iti iei altul nou.
Numai bine!

| tpuuser a răspuns:

Pai impinge mufa de la mouse in unitate, poate a iesit afara

| B530Mihai a răspuns:

Umbli din tastatura si il dai in sand by, dupa il redeschizi...am si ei problema asta. funa te ro love struck