| RiZeRy a întrebat:

Buna dimineata TPU! Am o intrebare:La cat timp trebuie sa-mi pun o poza de profil la facebook?

17 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cu cat o schimbi mai des cu atat mai bine.

| AndrusKanu a răspuns:

Tu esti sanatos / sanatoasa la cap? Cum poti sa adresezi asemenea intrebari?

| RiZeRy explică (pentru AndrusKanu):

Taci maa

| AndrusKanu a răspuns (pentru RiZeRy):

Nici daca ma rogi frumos.

| PedoBarbie a răspuns:

Cât vrei tu. Poate fi un minut sau un an.
Nu e o regulă.

| TheSmith a răspuns:

Cand vrei tu o poti schimba/pune, nu se impune o perioada

| Lolităăăă a răspuns:

Cand vrei.

| andreicaia99 a răspuns:

Poti pune când vrei tu nu este un timp

| navinia a răspuns:

Depinde,de exemplu eu imi pun poza de profil odata la o saptamana. or pun poze cu mine o saptamana, o saptamana cu mine dar altfel, o saptamana cu animale., depinde de ce iti place. rolling on the floor

| Sayori a răspuns:

O poti pune cand doresti tu, nu exista un timp anume. Depinde daca iti mai place poza respectiva sau nu happy puppy dog eyes

| Mauricel a răspuns:

Odata la 2 saptamani

| CrinaCorban a răspuns:

Depinde doar de tine! Daca la poza respectiva ai multe like-uri si la altele mai putine, ai putea sa o schimbi cand doresti, dar sa semene putin cu precendenta.

| SellEvans777 a răspuns:

Cat vrei. Unii nu isi schimba poza de profil nici dupa 3 ani!

| joaker15 a răspuns:

O luna... obisnuit daca ai poze interesante! funda?

| SimOeT a răspuns:

O data la 10 zile ca sa aduni si like-uriwinking