| barbux a întrebat:

Buna dimineata TPU.
Am si eu o intrebare...
Care ar trebui sa fie drepturile si responsabilitatile intr-un grup de prieteni?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Sa existe sprijin, incredere, sa fie mereu alaturi unul de celalalt, sa ia decizile impreuna, sa fie intelegere, respect si sa nu se tradeze.

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Ma gandesc ca te prieteniile reale, nu? Un grup de prieteni ar trebui sa-si ofere sprijin reciproc.Sa aiba o vorba buna atunci cand e nevoie si sa-si faca timp si pentru intalniri( nu online)

| XxXatfghajXxX3333 a răspuns:

Habar n-am de ce zici tu dar e ceva cu drepturi dar scuces laughing funda