| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Am o intrebare : Pe facebook, cum pot elimina un grup de prieteni?, ma refer la un grup in care vorbim toate la olalta, si primim toate mesajul pe care il scrie fiecare. Astept raspunsuri!

Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut parte din niciun grup dar cred ca poti parasi grupul daca ai intrat sau poti sterge grupul daca ai facut tu acel grup.Ca la fiecare pagina de facebook cineva este admin. Daca ai facut tu grupul cred ca i vreo optiune pe acolo sa scoti tu acele persoane insa daca a facut altcineva grupul ai doar optiunea de a parasi acel grup.

| Floroiu_Daniel_1997 a răspuns:

Bună dacă ești pe telefon dai sus în dreapta sunt 3 puncte dai pe ele și dai la group settings și după mai dai pe leave grup Sper ca te-am ajutat