| Maria9Maria a întrebat:

Buna dimineata TPU!
As vrea sa stiu daca are habar cineva, cum as putea sa imi fac mai cunoscuta pagina publica de pe facebook?!
De 3 zile am creat-o si nu stiu cum sa o fac cunoscuta!
Atentie pentru acele persoane ce intra pe aici doar sa judece! Daca aveti de gand doar sa criticati intrebarea mea, mai bine numai raspundeti (atata rautate... stiu ca exista! Dar poate mai sunt si oameni la locul lor?!)...
Pagina despre care vorbesc mai sus, este acest link:
https://www.facebook.com/pages/Crea%C8%9BiiPoezii/603535 533087889?fref=ts
Multumesc! Cel mai convenabil si bun raspuns, va primi FUNDA!

1 răspuns:
| Anamariiia a răspuns:

Buna.Ca sa ti-o faci cunoscuta : In dreapta arata un fel de reclama a pagini tale si mai jos scrie ''Promoveaza pagina'' dai click acolo si in felul acesta pagina ta va aparea pe aproape toate conturile persoanelor si 75% vor da LIKE! Sau sus tot mai in dreapta scrie''creste audienta'' dai click si facebook.ul se va ocupa ca pe saptamana sa cresti cu inca aproximativ 100 like.uri (cam asa). Am avut si eu o pagina si nu am facut niciodata schimb de like.uri cu alte pagini iar acum am peste 5.000 de like.uri, dar m-am plictisit de ea si am abandonat-o. Succes!(Nu stiu daca ai inteles ceva dar cam asa faceam eu...si din cate mai mi-au spus si prietenii mei)