| OanaVlad a întrebat:

Buna dimineata TPU! Luni o sa merg sa-mi fac suvite dar nu stiu ce culori... ce culori (doua) ar merge pentru par saten inchis?

Multumesc Anticipat!

Am zis cumva ca dau funda si vot? tongue

8 răspunsuri:
| Luminou a răspuns:

Pentru par inchis ai putea alege blond si un rosu mai rozaliu..Parerea mea

| Mariaaa234 a răspuns:

Eu cred ca ar merge la parul tau niste suvite blonde cu reflecsii aurii.Sa stii ca si eu am suvite astfel pe un par saten inchis si imi sta foarte bine. FUNDA +VOT?:_D

| Mariaaa234 a răspuns (pentru Mariaaa234):

Eu repet din nou ca ti-ar sta bine cu SUVITE BLONDE.Asta e parerea mea. te pup!

| mamasiita a răspuns:

Eu cred ca un verde mai inchis
sau pentru par scurt suvite mov si roz
fundita?

| AaLexS a răspuns:

Eu tocmai aseara mi-am facut suvite tongue.
Pentru satenul inchis ar merge un blond mai deschis si un verde smug.
Bafta wave.

| andreiutzuandrei13_1681 a răspuns:

Pai la saten inchis ar merge blond si roscat deschis