| νєησм a întrebat:

Buna dimineata TPU!
Trebuie sa va spun o povestioara, sunt in clasa a VIII-a (se termina curand).Am o colega in clasa foarte draguta.O sa incep prin a o descrie: 1.54-1.60 max,ochi caprui,par saten si slabuta.
Nu stiu cum sa o abordez,imi place mult de ea dar nu vreau sa par disperat.
Ce facem noi impreuna? Pai, ne vedem la scoala si vorbim despre celebrele anime-uri.De cand au inceput sa imi placa si mie simt o legatura si mai stransa cu ea.
Tin sa mentionez ca e foarte sensibila si usor suparacioasa.
Sfaturi despre ce sa-i zic ceva?
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
O poti scoate la un suc si la o plimbare prina oras, prin parc si vorbesti cu ea.

| Alinaaa333 a răspuns:

Pai,intrab-o daca vrea sa iesiti in oras, doar ca prieteni, sa va cunoasteti.Nu te aranja prea tare, o sa isi faca dubii.Incerca sa nu te dai la ea pana cand nu simti ca esti pregatit.Fii amuzant si osor de abordat. Daca va vedeti, cere-i numarul de telefon sa vorbiti prin mesaje, la telefon; cere-i si temele si atuci intrati in vorba. Sper ca te-am ajutat. PAA; funda?