| anonim_4396 a întrebat:

Hi all:* spuneti-mi si mie cu ce as putea sa ma imbrac si eu la o preselectie de modelling deoarece ma duc luni si nu stiu cu ce sa ma imbrac thinking Sunt cam slabuta din pacate si nu prea stiu cum sa ma imbrac puppy dog eyes.Am parul saten deschis, ochii caprui, fata rotunda spre ovala si am 1.60 inaltime si 39-40 kg.Si as vrea sa stiu si eu cum as putea sa ma aranjez pentru luni si la par si la haine:X Multumesc mult:*

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

O fusta tip gogosar si o bluza draguta tongue.

| scumpika201093 a răspuns:

Cat de lung ai parul?

| scumpika201093 a răspuns:

O pereche de pandaloni care sa iti puna in valoare silueta, sa fie cu talie joasa, sa fie mulati pe tine, care merg perfect combinati cu un pantof cu tov, un decolteu nu exagerat de generos dar suficient incat sa intoarca ceilalti capul, un machiaj auriu, dar nu ft mult pentru a nu-ti incarca ochii, o dungulita subtire pe pleoapa de sus pentru a-ti pune in valoare irisul, putin fard care sa te imbujoreze sh parul mai ales daca il ai lung da-l cu spuma sh km atat... sper ca ti-am fost de ajutor...succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si niste poze daca ati putea sa imi dati v-as fi foarte recunoscatoare:Xsad

| anqiutza a răspuns:

Buna...pai in primul rand ai putea sa te axezi cat mai mult pe naturalete nu prea mult machiaj (fara sarmale in cap) parul indreptat si facute cateva suvite bucle, am sa iti las aici cateva poze cu rochitze, totul ramane la alegerea ta.
http://www.viawoman.com/wp-content/uploads/2009/02/84907776_10preview.jpg
http://www.newfashionnews.com/......ection.jpg

| alexa90_3066 a răspuns:

Buna, te-ai putea imbraca cu o rochie pana la genunchi si niste sandale :d.
Succes!